Kosmetologia estetyczna

Sprawdź nasze zabiegi

Kosmetologia estetyczna

Kwas hialuronowy

Dowiedz się więcej na tematu zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów zabiegu.

Makijaż permanentny

Więcej informacji na temat makijażu.

Mezoterapia igłowa

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Mezoterapia mikroigłowa

Dowiedz się więcej o zabiegu

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Zobacz więcej informacji na temat zabiegu

Peelingi chemiczne

Sprawdź szczegóły dotyczące zabiegu

Stymulatory tkankowe

Wejdź i zapoznaj się ze szczegółami.

Toksyna botulinowa

Sprawdź szczegóły na temat zabiegu.

Elixir Day SPA to miejsce, w którym możesz skorzystać z najnowszych i najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych estetycznych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz zabiegów, takich jak kwas hialuronowy, lipoliza iniekcyjna, makijaż permanentny, mezoterapia igłowa i mikroigłowa, osocze i fibryna bogatopłytkowa, peelingi chemiczne, stymulatory tkankowe oraz toksyna botulinowa.

Nasz zespół ekspertów kosmetycznych estetycznych posiada wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz skutecznego rozwiązania, aby poprawić swoją urodę i samopoczucie, zapraszamy Cię do naszego salonu. Nasze zabiegi kosmetyczne estetyczne pomogą Ci ujędrnić i wygładzić skórę, usunąć niedoskonałości, a także odmłodzić i odświeżyć Twój wygląd.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na wizytę i zobaczyć, jak nasze zabiegi kosmetyczne estetyczne mogą pomóc Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. W Elixir Day SPA czekamy na Ciebie, aby pomóc Ci zadbać o swoją urodę i samopoczucie.

Masz problem z wyborem odpowiedniego zabiegu?

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji, podczas której nasi specjaliści doradzą Ci, jaki zabieg najlepiej odpowie na Twoje potrzeby i oczekiwania.